0552 467 40 40
info@severogluinsaat.com
Hoş Geldiniz

Sof Dağı’ndan gelen bol oksijenli havayı soluyup Erikçe Ormanını seyredaldığınız Gaziantep Konakları projesinde yaşam başlıyor.
Taşınmaya hazır kendi daireniz için 0552 467 40 40 'dan bizi arayabilirsiniz.

Hemen Teslim

Severoğlu İnşaat güvencesi ile hayata geçen Gaziantep Konakları’nda daireler taşınmaya hazır. Hemen teslim! Ödeme kolaylıkları ve proje hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.Doğa ile iç içe

Siz ve çocuklarınız doğa ile iç içe bir yaşamı hak ediyorsunuz. Burada soluduğunuz hava Sof Dağı'ndan geliyor, güne kuş sesleri ile uyanıyorsunuz. Pencerenizden Erikçe Ormanını seyre dalıp şehir gürültüsünden uzak bir yaşam sürüyorsunuz.


Keyfiniz için

Site sakinlerinin keyifli vakit geçirmesi adına tasarlanmış sosyal aktivite alanları yer alıyor. Cep sinemasından masa tenisi ve bilardoya, Türk hamamından çocuk kulübüne, spor alanlarından açık ve kapalı yüzme havuzlarına pek çok sosyal mekan bulunuyor.


Konforunuz için

Her detayında özeni ve hassasiyeti fark edeceğiniz Gaziantep Konakları’nın mimari projesi fonksiyon odaklı tasarlandı. Site kullanıcısının ihtiyaçları ve beklentileri analiz edilerek, farklı kullanım alışkanlıklarını yansıtan planlara ulaşıldı. Kaliteli yapı ürünleri kullanılan proje; akıllı bina sistemine, jeneratöre ve merkezi uydu sistemine sahip.Güvenli Bir Yaşam

Girişin tek kapıdan yapıldığı sitede, 24 saat hizmet veren güvenlik görevlileri bulunuyor. Site ve çevresinde kameralar ile güvenlik sağlanırken site sakinleri güvenlik ile telefon bağlantısı kurabiliyor. Kameralı kontrol sistemi, otomatik yangın söndürme sistemi, egzos gazları için havalandırma sistemi yer alan otoparklarda, araçlarınızın güvenliği de sağlanıyor.
E-KATALOG


GALERİ

İLETİŞİM

Merkez Ofis: Severoğlu İnşaat
Değirmiçem Mah. Fevzi Çakmak Blv. No:52/A Gaziantep, TÜRKİYE

(+90 342) 220 40 40

Facebook Messenger

Gaziantep Konakları Satış Ofisi
Değirmiçem Mah. Fevzi Çakmak Blv. No:52/A Gaziantep, TÜRKİYE

(+90 552) 467 40 40

XHızlı İletişim!